098 098 90 80

   

093 098 90 80

   

093 098 90 80

Послуги

Проектування систем автоматичного поливу будь-якої складності
Для забезпечення якісного результату має бути правильно спроектована система поливу. Головними критеріями при установці системи є:
площа ділянки поливу;
кількість рослин та їх потреби у зволоженні;
визначення тінистих та сонячних місць на ділянці;
оцінка рельєфу.
Таке складне завдання вирішується в кілька етапів нашими професіоналами, котрі досконало знають особливості посадок на ділянці. Тільки вони можуть правильно оцінити можливість застосування того чи іншого обладнання.

Монтаж систем зрошення, насосних станцій, мереж водопостачання
Існують певні вимоги до монтажу систем автополиву. Так, наприклад, монтажні роботи варто проводити після виконання робіт з благоустрою території, але перед укладанням газону. Звісно, установка системи можлива і на готових ділянках, але для цього знадобиться більше часу для монтажу та відновлення зрізаного покриву.
Виділяють два етапи монтажу системи автополиву:
розмітка території;
облаштування траншей та монтаж технологічного обладнання.
На першому етапі визначаються місця розміщення боксів під клапани, та установлюються прапорці в цих місцях. Також, за допомогою шпагату проводиться трасування для майбутніх траншей.
На другому етапі відбувається облаштування цих траншей та монтаж основного технологічного обладнання.
Фахівці нашої компанії мають великий досвід, а тому якісно та швидко проведуть монтаж системи автоматичного поливу на Вашій ділянці.

Гарантійне та післягарантійне обслуговування
При непрофесійному монтажі системи автополиву або невірному обслуговуванні можуть виникнути порушення в її роботі. В таких випадках варто звернутися до фахівців для усунення проблеми. Найчастіше причинами поломок стають наступні фактори:
Механічні ушкодження системи поливу (поломка розприскувачів, електромагнітних клапанів, водяних розеток, насосів, розривом електрокабелів або трубопроводу);
Неполадки контролера через невірне налаштування;
Забруднена вода;
Перепади напруги в мережі.
Гарантійне та післягарантійне обслуговування включає в себе заміну або ремонт елементів автоматичної системи поливу у тому випадку, якщо поломка сталася не за вини власника і не було спроб самостійного ремонту системи.
Реставрація та оновлення існуючих систем поливу
Як і будь яка автоматична система,- автополив має властивість до «застаріння». А це призводить до таких наслідків, як поломки, удорожчання в обслуговуванні, нераціональні витрати води та недосконале зволоження ділянки.
Наша фахівці постійно вдосконалюють свої знання та навички, тому завжди готові забезпечити оновлення, модернізацію та удосконалення обладнання згідно останніх норм та правил їх експлуатації.

Озеленення та благоустрій території
Наша компанія надає комплексні роботи з різних видів благоустрою та ландшафтного проектування територій. Благоустрій території включає в себе великий комплекс робіт, який дозволяє змінити стан Вашого ландшафту. Для правильної та якісної оцінки території необхідний професійний підхід.
Надаючи послуги озеленення і благоустрою території, вже на етапі планування ми враховуємо потреби власників та замовників, передбачаємо необхідні споруди і зони. Основне завдання ландшафтного дизайну - зробити місце існування зручним для роботи і відпочинку, і при цьому домогтися найбільшої естетичної виразності.

Сервісне та сезонне обслуговування систем автоматичного поливу
Сезонне обслуговування автополиву включає в себе, так звану, консервацію і розконсервацію системи.
Щоб система працювала надійно, на зимовий період її необхідно законсервувати. Продування труб стислим повітрям, очищення від сміття, що скупчилося, осушення місткостей і знеструмлення устаткування дозволять системі благополучно пережити низькі температури без втрати своїх експлуатаційних характеристик.
Розконсервація автополиву відбувається з настанням теплої погоди. Наші фахівці ретельно перевіряють і встановлюють зняті на зиму комплектуючі, прочищають фільтри, проводять пробну заливку труб водою, регулюють сектори поливу і при необхідності ремонтують або міняють елементи системи, що зробилися непридатними. Таке сервісне обслуговування системи автоматичного поливу забезпечує її довготривалу і ефективну роботу.

Консультації по вибору і продаж оригінального устаткування та комплектуючих для системи поливу
Команда наших професіоналів завжди готова допомогти Вам у виборі оснащення для системи автоматичного поливу. Адже від правильного вибору залежить стан та вигляд Ваших зелених насаджень. Система автополиву, спроектована і змонтована «під ключ» нашими фахівцями, забезпечить економну і нормовану витрату води та своєчасний і правильний полив Вашої ділянки.
Також ми пропонуємо широкий асортимент елементів та комплектуючих для системи поливу, підібрати які Вам допоможуть наші консультанти.Ландшафтний дизайн
Окрім всього ми надаємо послуги по ландшафтному дизайну. Наші фахівці проконсультують Вас, розроблять унікальний дизайн-проект з використанням сучасних комп'ютерних технологій і реалізують його на Вашій ділянці. Великий досвід роботи і команда професіоналів дозволяють створювати унікальні проекти.
Послуги, які ми надаємо:
Водні об'єкти на замовлення;
Дизайн саду;
Ландшафтний дизайн;
Ландшафтний дизайн басейну;
Посадка органічного саду;
Посадка плодових дерев;
Проектування ділянки;
Садово-паркове і ландшафтне будівництво;
Укладання каменю.